מהות ומבנה הקורס

תוכנית הקורס כוללת:

הרצאות, הדגמות ותרגול עצמי. משך הקורס – 62 שעות הוראה אקדמיות , מאוגדים ב- 30 שיעורים כפולים + מבחן. השיעורים בנויים בשני פרקים בני 15 שעורים כפולים כל אחד – לחשב ולמנהל הכספים (בהתאמה).

זהו הקורס המקצועי ביותר, המקורי והמוביל בארץ ומותאם במיוחד לתפקוד אישי מושלם של החשב ומנהל הכספים. 

הקורס הוא אומנות הדיווח החשבונאי הפנימי הנדרש המאפשר הפקת תובנות למידע שוטף ותרומתו להצלחת הנהלת הפירמה והדירקטוריון.

למעשה הקורס משלב שני קורסים יחדיו – פרק א':- השיעורים עוסקים בתפקידי החשב, פרק ב':-  השיעורים עוסקים בתפקידי מנהל הכספים. הכשרת החשב הוא שלב חיוני לקראת הכשרת מנהל הכספים. שני התפקידים קשורים, שזורים ביניהם ומהווים המשכיות והשלמה מקצועית לתהליכים חשבונאיים-פיננסיים. לכן, סדר הלימודים הוא חשוב, בונה ועקרוני.    

בקורס ניתן דגש בולט על מעשיות ואינטגרטיביות של הנושאים המשתלבים לשלמות אחת במילוי התפקיד. במהלך הקורס מקבל המשתתף  כלים מקצועיים ועזרים חיוניים המתגבשים לערכת חשב / מנהל כספים.

הלמידה בשיטה דיגיטלית-יישומית ומשולבת בפיקוח אישי :

הלמידה  בקורס – בנויה מסרטוני הדרכה ייעודיים שנבנו ועוצבו בקפדנות רבה, שמאפשרת למשתתף שיפור ניכר באיכות הלמידה. חווית הלמידה נסמכת על טכנולוגיה מתקדמת שמגויסת להעביר ידע לימודי באיכות גבוהה. דגש ניתן על כושר ההמחשה, יכולת ההבנה, באופן מסודר וברור. השיעורים מועברים אל המשתתף במנות של 2 שיעורים (4 שעות הוראה אקדמיות) בשבוע, באמצעות המחשב/ אינטרנט. הלמידה מלווה כולה בחומר לימודי כתוב ייעודי ומיוחד כפי שהודגמו בשיעורים, המתקבלים בעבור כל השיעורים.     

המשתתף יכול לבחור במהלך הלמידה את הזמן והמקום הנוחים והמתאימים לו. כמו כן, הוא יכול לחזור לראות ולשמוע את הנושאים/ החומרים הנלמדים שוב ושוב במהלך שבוע עד הטמעתם המושלמת והחשובה לקצב ההתקדמות האישית בקורס.

יתרונות הלימוד בשיטה הדיגיטלית / ברוח הקידמה והחידוש:

* דיוק בפרטים :- יכולת גבוהה לדייק בעת הלימוד בהעברת מסרים עם נתונים בטבלאות, במספרים ופרטים לשיפור ההפנמה.

* לימוד חוזר :- היכולת לחזור לראות ולשמוע שוב קטעי לימוד נדרשים, בקצב אישי עד הבנה מושלמת של הלומד.

* שליטה בלו"ז :- היכולת לשלוט בלוח הזמנים הנוחים והגמישים ללומד למטרות הלמידה.

* שליטה במיקום :- היכולת לשלוט על מקום הלמידה המתאימים ללומד ללמידה מיטבית.

* חסכון בזמן :- חיסכון בזמן יקר ורב הדרושים לנסיעה ולהגעה לשיעורים, כולל חסכון בצורך הכרוך של שימוש בתחבורה וחניה לרכב.

* מחיר מוזל :- דמי ההשתתפות בקורס הם במחיר מוזל באופן מיוחד. עובדה בולטת לנוכח קבלת תמורה גבוהה ואיכותית, של נכס ערכי             לשיפור ההכנסה והמעמד האישי בארגון.

** תמיכה וליווי צמוד :- יחד עם זאת, יצוין ויודגש כי, קיימת תמיכה וליווי צמוד טלפונית, בזום, בוואטסאפ' לשאלות והבהרות. כמו כן,               פיקוח שוטף, לוודא לימוד ועמידה במטרות וייעדי הקורס.

בנוסף, מחולקים חומרי עיון ושינון לקראת השיעורים שילומדו ותרגילים כעבודות בית בנושאי ליבה / מרכזיים ופתרונם המפורט, נערך בשיעור הבא אחריו לאחר שבוע. הוקפד לאפשר שבוע ימים לטובת הכנת תרגילים/ עבודות הבית, או חומרי עיון ושינון לקראת השיעורים שילומדו.

סדר לימוד השיעורים הוא חשוב, כי כל שיעור נסמך על השיעור/ שיעורים הקודמים לו. לכן, השיעורים מתקבלים  באופן מדורג –של 2 שיעורים כפולים  בשבוע, עד לקבלת מארג כלים משולב ושלם שיביאו לתוצאות מרשימות. הרעיון הינו, שבכל שיעור ילומדו כלים מעשיים ויישומיים הדרושים לניהול הפירמה העסקית. כלים ודו"חות שהנהלת הפירמה זקוקה להם למידע שתקבל ותלמד להיעזר בהם, תבין את ערכם  ותכיר לכם הערכה ותודה .

מתודיקת הלמידה נועדה להבטיח חיזוק הלמידה והטמעתה השלמה, לצד שמירה על קצב, מתח לימודים, מחויבות לקורס, רציפות ועניין. מסיבות אלה סרטי ההדרכה מתחלפים בתום שבוע, בהתאם לתוכנית הלימודים. עם פתיחתם של סרטי הדרכה חדשים, לא ניתן לצפות בסרטי ההדרכה של השבוע הקודם. יודגש כי, אין שינוי לגבי כל חומרי הלימוד האחרים המלווים את השיעורים, אלה ניתנים להורדה ולשימוש תמידי בידי התלמיד.

להדגמת צפייה בקורס :

הנך מוזמנת / מוזמן להתרשמות על הקורס עם הדגמת צפייה בסרטון קצר כאן:

נגישות זמינה בקרוב בעבור ליקויי שמיעה:

בקרוב יפותח סט סרטי הדרכה במסלול מקביל, מיוחד ונפרד של כל השיעורים,
בהם משולבים כתוביות בהתאמה לדברי המרצה. על המשתתף ליידע אותנו בתחילת הקורס על בחירתו במסלול זה.

על המרצה ומרכז מקצועי: רו"ח אבי רגב

אבי רגב, מייסד ומנהל חברת רגב חשבים ומנהלי כספים בע"מ, המתמחה בהכשרת חשבים ומנהלי כספים בארגונים עסקיים. בעל ניסיון אישי כחשב ומנהל כספים בחברות גדולות במשק הישראלי (כלל, תדיראן) וניסיון עשיר בהוראה והדרכה. יזם, פיתח ובנה קורסים לחשבים ומנהלי כספים, החל משנת 1988 , שהכשירו מאות רבות של אנשי מפתח מצליחים בתחום בחברות עסקיות בישראל.

קורס זה פותח, עוצב והותאם במיוחד להכשרת תפקידי החשב ומנהל הכספים, מתוך היכרות אישית והבנת הצרכים המגוונים והמורכבים הנדרשים בתפקידים אלה.

קורס זה הוא המוביל והמבוקש ביותר בכל השנים כולל בשנים בהן הועבר הקורס במשותף עם מוסד לימודים מכובד השייך לפקולטה לניהול באוניברסיטה חשובה ומובילה בישראל.

ניסיונו רב השנים והתמחותו המעשית בתחום החשבות וניהול הכספים מוסיפים נדבך חשוב ללימודים האקדמאיים, שילוב שמעשיר את המשתתף משני העולמות.

אבי רגב הינו בוגר (B.A.) אוניברסיטת תל אביב ,עם ניסיון בפרקטיקה פרטית בראיית חשבון וייעוץ כלכלי.